Start
Newsletter

Name:

Email:

Polish (Poland)English (United Kingdom)
There are no translations available.

Fundacja FERSO zaprasza do współpracy osoby chcące zdobyć doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego.

Pełne ogłoszenie dostępne TUTAJ .
Na zgłoszenia czekamy do 26 stycznia.

 
There are no translations available.

Z przyjemnością prezentujemy przewodnik o Wolontariacie Europejskim stworzony z myślą o organizacjach i wolontariuszach z Mołdawii.

Publikacja powstała jako efekt  projektu „Wolontariat na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego w Mołdawii”, który realizowany był przez Fundację FERSO, we współpracy ze Stowarzyszeniem TDV z Mołdawii. Publikacja dostępna jest w języku rumuńskim oraz w wersji skróconej- w języku rosyjskim.


Przewodnik w języku rumuńskim do pobrania tutaj


Przewodnik w języku rosyjskim do pobrania tutaj

„Przewodnik o Wolontariacie Europejskim” jest dostępny na licencji Creative Commons uznanie autorstwa 3.0. Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji FERSO. Utwór powstał w ramach Programu „Wsparcie Demokracji” finansowanego ze środków programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworu, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o programie polskiej współpracy rozwojowej.


Projekt „Wolontariat na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego w Mołdawii”, współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Program "Wsparcie demokracji".

 
There are no translations available.

Fundacja FERSO ma przyjemność zaprezentować platformę o wolontariacie, która została stworzona dla organizacji, instytucji oraz osób zainteresowanych wolontariatem w Mołdawii.


Platforma jest kompleksowym narzędziem, zawierającym szereg niezbędnych informacji, aktualności oraz publikacji związanych z wolontariatem, wspierając tym samym rozwój tej dziedziny społeczeństwa obywatelskiego w Mołdawii.

Fundacja FERSO jest odpowiedzialna za zakładkę związaną z informacjami o możliwościach jakie daje Wolontariat Europejski (EVS).

Zapraszamy do upowszechniania platformy wśród osób zainteresowanych!


Platforma powstała w ramach projektu „Wolontariat na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego w Mołdawii”, współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Program "Wsparcie demokracji".

 
There are no translations available.

Fundacja FERSO zaprasza osoby w wieku 19-30lat zainteresowane wyjazdem na Wolontariat Europejski oraz wymiany młodzieżowe,  na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 16:00 w biurze na ul. Strzelców Kaniowskich 71/73 w Łodzi.

Read more...

 
There are no translations available.

Erasmus+ EVS New Call 2015/2016

3 Floors educational center in Łódź, Poland for deadline 30th of April is searching 8 volunteers (beetwen 18 - 30) from all around Europe who would like to take part in our EVS activities, based on educational activities for different target groups.

 

WHEN? 1.09.2015-31.07.2016

WHAT TO DO?

We are waiting for applications  - to download  HERE till 10.04.2015! !!!


Please check the link to the presentation with all details how to apply and how exacly our EVS looks like :

(http://prezi.com/fibpf_a2rqgx/?utm_campaign=share&utm_medium=copy)


You can also see the movie made by our present EVS Volunteers:

 

Or visit our website:

www.ferso.org

www.instytutdt.org.pl

www.3pietra.org.pl

 
There are no translations available.

W związku z realizacją przez Fundację Instytut Działań Twórczych wraz z Urzędem Miasta Łodzi projektu „Nie peniaj, zmieniaj!” ogłaszamy otwarty nabór do zespołów roboczych ds. opracowania założeń do polityki młodzieżowej dotyczącej obszaru partycypacji , kultury i edukacji młodzieży. Zapraszamy organizacje z Łodzi, działające w obszarze młodzieży.

Read more...

 

 

Na co przeznaczysz jeden procent swojego podatku w tym roku?!

Jeżeli podoba Ci się nasz portal i chcesz wspierać opisywane tu inicjatywy młodzieżowe przekaż swój 1% podatku na naszą fundację.

 

Strona finansowana z 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FERSO)