Start
Newsletter

Name:

Email:

Polish (Poland)English (United Kingdom)
There are no translations available.

W związku z realizacją przez Fundację Instytut Działań Twórczych wraz z Urzędem Miasta Łodzi projektu „Nie peniaj, zmieniaj!” ogłaszamy otwarty nabór do zespołów roboczych ds. opracowania założeń do polityki młodzieżowej dotyczącej obszaru partycypacji , kultury i edukacji młodzieży. Zapraszamy organizacje z Łodzi, działające w obszarze młodzieży.

Read more...

 
There are no translations available.

15 klubów Nie peniaj, zrzeszających młodych ludzi z całego miasta, wskazało, co chcieliby zmienić. W czasie 200 godzin prac zaproponowali do dalszych konsultacji 7 obszarów ważnych dla nich obszarów.

Read more...

 
There are no translations available.

Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu w przyszłym tygodniu? Przygotowaliśmy dla Ciebie multum bezpłatnych działań!
Warsztaty, projekcje, spotkania.


Po prostu przyjdź i bądź z nami!

 

 

 

 

 

 

Read more...

 
There are no translations available.

Osoby zainteresowane wyjazdem na Wolontariat Europejski zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 5 grudnia o godzinie 15:30 w biurze Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego na ul. Strzelców Kaniowskich 71/73 w Łodzi.

 

Osoby zdecydowane proszę o zgłoszenie swojego udziału SMS lub mailem

 

Gabriela Zajfert
tel. 507-101-427 e- mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 
There are no translations available.

Zapraszamy do udziału w inicjatywnie realizowanej przez znaną nam grupę nieformalną: „Aktywni i Kreatywni dla Łodzi”.

 

Konkurs Mów o prawach człowieka zachęca uczniów do refleksji nad Powszechną Deklaracją Praw Człowieka.

 

Zadaniem uczestników jest zilustrowanie (metodą dowolną) lub/i wykonanie fotografii przedstawiającej jeden z artykułów Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Read more...

 
There are no translations available.

Fundacja FERSO zaprasza na seans filmowy zorganizowany przez studentów z Mołdawii, Ukrainy i Białorusi, którzy odwiedzają Łódź w ramach projektu STUDY TOURS TO POLAND. Już we wtorek, 14 października 2014 studenci zorganizują wieczór filmowy, podczas którego zaprezentują wybrany przez siebie film.

 

Po seansie, przy przygotowanym poczęstunku, będą mieli Państwo czas na dyskusje. Zarówno dotyczące treści filmu jak i na każdy inny temat, który będą chcieli Państwo poruszyć. Film wyświetlony zostanie z polskimi napisami. Wolontariusze – tłumacze, będą pomocni tym z Państwa, którzy obawiają się bariery językowej.


Wszystkich chętnych zapraszamy 14 października 2014 o godzinie 19:00 do siedziby Fundacji FERSO, przy ulicy 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, II piętro.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Bukowczyk-Stranz. Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , telefon: 426327977.

Do zobaczenia!

Projekt sfinansowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „RITA/STP - Wizyty Studyjne w Polsce 2013-2014, realizowanego przez Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu i Fundację Borussia. 

 

Na co przeznaczysz jeden procent swojego podatku w tym roku?!

Jeżeli podoba Ci się nasz portal i chcesz wspierać opisywane tu inicjatywy młodzieżowe przekaż swój 1% podatku na naszą fundację.

 

Strona finansowana z 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FERSO)