Start
Newsletter

Name:

Email:

Polish (Poland)English (United Kingdom)
There are no translations available.

 
There are no translations available.

Erasmus+ EVS New Call 2016/2017

3 Floors educational center in Łódź, Poland for deadline 26th of April is searching 16 volunteers (beetwen 18 - 30) from all around Europe who would like to take part in our EVS activities, based on educational activities for different target groups.

 

WHEN? 1.09.2016-31.07.2017

WHAT TO DO?

If you want to work in the educational center in one of three differnet topics - download application HERE

If you want to work with children in library or kindergarten - download application from HERE

We are waiting for applications till 7th of April 2016 !!!


Please check the link to the presentation with all details how to apply and how exacly our EVS looks like :

(http://prezi.com/fibpf_a2rqgx/?utm_campaign=share&utm_medium=copy)


You can also see the movie made by our present EVS Volunteers:

https://www.youtube.com/watch?v=mYEk1L7J9jU

 
There are no translations available.

Fundacja FERSO zaprasza do współpracy osoby chcące zdobyć doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego.

Pełne ogłoszenie dostępne TUTAJ .
Na zgłoszenia czekamy do 26 stycznia.

 
There are no translations available.

Z przyjemnością prezentujemy przewodnik o Wolontariacie Europejskim stworzony z myślą o organizacjach i wolontariuszach z Mołdawii.

Publikacja powstała jako efekt  projektu „Wolontariat na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego w Mołdawii”, który realizowany był przez Fundację FERSO, we współpracy ze Stowarzyszeniem TDV z Mołdawii. Publikacja dostępna jest w języku rumuńskim oraz w wersji skróconej- w języku rosyjskim.


Przewodnik w języku rumuńskim do pobrania tutaj


Przewodnik w języku rosyjskim do pobrania tutaj

„Przewodnik o Wolontariacie Europejskim” jest dostępny na licencji Creative Commons uznanie autorstwa 3.0. Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji FERSO. Utwór powstał w ramach Programu „Wsparcie Demokracji” finansowanego ze środków programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworu, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o programie polskiej współpracy rozwojowej.


Projekt „Wolontariat na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego w Mołdawii”, współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Program "Wsparcie demokracji".

 
There are no translations available.

Fundacja FERSO ma przyjemność zaprezentować platformę o wolontariacie, która została stworzona dla organizacji, instytucji oraz osób zainteresowanych wolontariatem w Mołdawii.


Platforma jest kompleksowym narzędziem, zawierającym szereg niezbędnych informacji, aktualności oraz publikacji związanych z wolontariatem, wspierając tym samym rozwój tej dziedziny społeczeństwa obywatelskiego w Mołdawii.

Fundacja FERSO jest odpowiedzialna za zakładkę związaną z informacjami o możliwościach jakie daje Wolontariat Europejski (EVS).

Zapraszamy do upowszechniania platformy wśród osób zainteresowanych!


Platforma powstała w ramach projektu „Wolontariat na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego w Mołdawii”, współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Program "Wsparcie demokracji".

 
There are no translations available.

Fundacja FERSO zaprasza osoby w wieku 19-30lat zainteresowane wyjazdem na Wolontariat Europejski oraz wymiany młodzieżowe,  na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 8 kwietnia o godzinie 16:00 w biurze na ul. Strzelców Kaniowskich 71/73 w Łodzi.

Read more...

 

 

 

 

Na co przeznaczysz jeden procent swojego podatku w tym roku?!

Jeżeli podoba Ci się nasz portal i chcesz wspierać opisywane tu inicjatywy młodzieżowe przekaż swój 1% podatku na naszą fundację.

 

Strona finansowana z 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FERSO)