Start
Newsletter

Name:

Email:

Polish (Poland)English (United Kingdom)
There are no translations available.

Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu w przyszłym tygodniu? Przygotowaliśmy dla Ciebie multum bezpłatnych działań!
Warsztaty, projekcje, spotkania.


Po prostu przyjdź i bądź z nami!

 

 

 

 

 

 

Read more...

 
There are no translations available.

Osoby zainteresowane wyjazdem na Wolontariat Europejski zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 5 grudnia o godzinie 15:30 w biurze Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego na ul. Strzelców Kaniowskich 71/73 w Łodzi.

 

Osoby zdecydowane proszę o zgłoszenie swojego udziału SMS lub mailem

 

Gabriela Zajfert
tel. 507-101-427 e- mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 
There are no translations available.

Zapraszamy do udziału w inicjatywnie realizowanej przez znaną nam grupę nieformalną: „Aktywni i Kreatywni dla Łodzi”.

 

Konkurs Mów o prawach człowieka zachęca uczniów do refleksji nad Powszechną Deklaracją Praw Człowieka.

 

Zadaniem uczestników jest zilustrowanie (metodą dowolną) lub/i wykonanie fotografii przedstawiającej jeden z artykułów Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Read more...

 
There are no translations available.

Fundacja FERSO zaprasza na seans filmowy zorganizowany przez studentów z Mołdawii, Ukrainy i Białorusi, którzy odwiedzają Łódź w ramach projektu STUDY TOURS TO POLAND. Już we wtorek, 14 października 2014 studenci zorganizują wieczór filmowy, podczas którego zaprezentują wybrany przez siebie film.

 

Po seansie, przy przygotowanym poczęstunku, będą mieli Państwo czas na dyskusje. Zarówno dotyczące treści filmu jak i na każdy inny temat, który będą chcieli Państwo poruszyć. Film wyświetlony zostanie z polskimi napisami. Wolontariusze – tłumacze, będą pomocni tym z Państwa, którzy obawiają się bariery językowej.


Wszystkich chętnych zapraszamy 14 października 2014 o godzinie 19:00 do siedziby Fundacji FERSO, przy ulicy 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, II piętro.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Bukowczyk-Stranz. Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , telefon: 426327977.

Do zobaczenia!

Projekt sfinansowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „RITA/STP - Wizyty Studyjne w Polsce 2013-2014, realizowanego przez Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu i Fundację Borussia.



 
There are no translations available.

Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO, operator wizyty „Study Tours to Poland” w Łodzi, poszukuje pięciu osób, posługujących się językiem rosyjskim do roli wolontariuszy wspierających wizytę studyjną studentów z Mołdawii, Ukrainy oraz Białorusi.

Wizyta odbędzie się w Łodzi w dniach 6 – 17 października 2014 roku.

Read more...

 
There are no translations available.

W dniu 10 września 2014r.(środa) odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych Wolontariatem Europejskim EVS.

Miejsce: Łódź ul. Strzelców Kaniowskich 71/73
Biuro Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Godzina: 16:00

Swoją obecność poproszę potwierdzić SMS-em tel. 507 - 101 - 427

 

Gabriela Zajfert

 

 

Na co przeznaczysz jeden procent swojego podatku w tym roku?!

Jeżeli podoba Ci się nasz portal i chcesz wspierać opisywane tu inicjatywy młodzieżowe przekaż swój 1% podatku na naszą fundację.

 

Strona finansowana z 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FERSO)