Chciałbyś spędzić rok za granicą pracując w wybranym przez siebie miejscu? Lubisz jeździć na bmxach? Fascynuje Cię flamenco? Chciałbyś nauczyć się mówić po węgiersku i twórczo wykorzystać swój talent? A może masz pomysł na własne działanie i nie wiesz skąd wziąć na nie środki? Postaw na wolontariat!

 

Pracujesz dla organizacji, instytucji lub fundacji, której przydałaby się dodatkowa para rąk do pracy? Szukasz wolontariusza do projektu? Pomyśl o Wolontariacie Europejskim! Dzięki European Voluntary Service (EVS) możesz zyskać nie tylko oddanego pracownika, ale też poznać nową fascynującą kulturę.

 

Tych, którzy studia właśnie kończą albo już skończyli, ale wierzą w starą maksymę, że nauka trwa przez całe życie, zapraszamy do udziału w programie Grundtvig. Szkolenia, warsztaty, a także projekty partnerskie, a wszystko w międzynarodowej atmosferze! Pamiętaj, że Grundtvig jest dla dorosłych, którzy zakończyli już edukację formalną, także dla seniorów. Jeżeli więc Twoja babcia się nudzi i chciałaby pomagać innym to koniecznie powiedz jej o programie Grundtvig i Wolontariacie Seniorów!

 

Przez cały październik Fundacja FERSO zaprasza na indywidualne konsultacje, szkolenia oraz warsztaty o wolontariacie, szczególnie Wolontariacie Europejskim (czyli EVS) i Wolontariacie Seniorów w ramach programu Grundtvig.

 

UWAGA: Znajdziecie nas także w czasie Tygodnia Mobilności na Politechnice Łódzkiej od 26. do 28. października 2011.

 

Akcja organizowana w ramach Europejskiego Roku Wolontariatu.

 

 

 

PATRONAT HONOROWY:

 

logowanie

 

 

 

Na co przeznaczysz jeden procent swojego podatku w tym roku?!

Jeżeli podoba Ci się nasz portal i chcesz wspierać opisywane tu inicjatywy młodzieżowe przekaż swój 1% podatku na naszą fundację.

Strona finansowana z 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FERSO)