Tylko do 10 marca 2012 trwać będzie nabór do programu Łódź 30 under 30, który ma skupić 30 ciekawych i inspirujących łodzian przed trzydziestką.

Zgłoszenia można przesyłać za pomocą formularza dostępnego na stronie www.lodz30under30.com.

 

Nie przegap!


 

Poszukujemy osób w wieku 18 – 29 lat, aktywnie zaangażowanych w działania związane z Łodzią, mający energię aby motywować i inspirować innych poprzez swoją aktywność, formę działania lub osiągnięcia.

Grupa zaproszonych 30 osób wywodzących się z różnych środowisk, wspólnie zgromadzi niesamowity potencjał, który wykorzystają w dyskusji i pracach nad aktualnymi wyzwaniami młodej Łodzi oraz realnymi zmianami w jej rozwoju.

 

Łódź 30 under 30

Celem programu jest wyróżnienie osób, które aktywnie działają na rzecz młodej Łodzi i tym samym przyczyniają się do rozwoju społeczności lokalnej na różnych płaszczyznach. 30 under 30 staną się ambasadorami nowej wizji szukając odpowiedzi na wyzwania stawiane przed Łodzią i opracowując „Strategię Under 30” dla naszego miasta.

Lauraci wezmą udział w sesjach kreatywnych oraz warsztatach poświęconym potrzebom i oczekiwaniom młodych Łodzian. Uczestnicy otrzymają możliwość realizacji wybranych pomysłów i wpływu na strategię miasta. Dzięki swojemu doświadczeniu i dokonaniom, 30 under 30 będą motywować do działania i inspirować każdego z nas.

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie programu: http://lodz30under30.com oraz na Facebook: www.facebook.com/lodz30under30

 

Przedstawiciel Programu Łódź 30 under 30 będzie obecny na seminarium otwierającym ogólnopolski projekt "Nie peniaj, zmieniaj". W wyniku współpracy obu projektów, 3 miejsca w Programie 30u30 zostają zarezerwowane dla osób zgłaszających się w dniu otwarcia projektu, tj. 19.03.2012. Informacje o projekcie Nie peniaj, zmieniaj! na stronie internetowej http://www.zmieniaj.org

 

logowanie

 

 

 

Na co przeznaczysz jeden procent swojego podatku w tym roku?!

Jeżeli podoba Ci się nasz portal i chcesz wspierać opisywane tu inicjatywy młodzieżowe przekaż swój 1% podatku na naszą fundację.

Strona finansowana z 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FERSO)