Łódzkie Biuro Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii zaprasza do udziału w warsztatach realizowanych w ramach projektu „Zarządzanie miłością” skierowanego do młodych ludzi będących w związkach partnerskich i chcących inwestować w rozwój swojej relacji.

 

Uczucia  to dobry początek budowania związku, ale dla jego przetrwania, rozwoju i jakości potrzebne jest coś więcej -  biznesplan partnerstwa !!! Niezbędna jest także strategia intymności, językseksualności, umowa między mową a ciałem, ekonomia asertywności oraz polityka: minimum konfliktów maksimum komunikacji.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś nowego, rozwinąć posiadane już umiejętności lub po prostu miło spędzić czas w towarzystwie innych zakochanych par - nic prostszego. Wystarczy wejść na naszą stronę www.zarzadzaniemiloscia.pssiap.org,  na której znajdują się wszystkie szczegółowe informacje dotyczące projektu i prowadzonych w jego ramach zajęć, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy.

 

Rekrutacja trwa od 23 kwietnia do 9 maja 2012 roku. 
Wszystkie zajęcia w ramach projektu są bezpłatne i odbywają się między 12, a 26 maja w Instytucie Psychologii UŁ na ulicy Smugowej 10/12.

Zapraszamy

Więcej na www.zarzadzaniemiloscia.pssiap.org

logowanie

 

 

 

Na co przeznaczysz jeden procent swojego podatku w tym roku?!

Jeżeli podoba Ci się nasz portal i chcesz wspierać opisywane tu inicjatywy młodzieżowe przekaż swój 1% podatku na naszą fundację.

Strona finansowana z 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (FERSO)