Drukuj

Program "Młodzież w działaniu" oferuje wsparcie we wszystkich regionach Polski poprzez następujące struktury:

1. Ośrodki szkolące programu "Młodzież w działaniu"
Ośrodki szkolące oferują szkolenia wprowadzające. Trwają one 2 lub 3 dni, poruszają tematykę związaną ze strukturą Programu, podziałem na Akcje i ich specyfiką, cyklem projektowym, podstawowymi aspektami jakościowymi projektu w Programie, założeniami jakościowymi w poszczególnych Akcjach, priorytetami i edukacją pozaformalną oraz pracę nad wnioskiem do programu i finansowanie działań.

Jeśli chcesz uczestniczyć w spotkaniu informacyjnym bądź szkoleniu wprowadzającym - sprawdź aktualne zaproszenia na stronie www.youth.org.pl lub skontaktuj się z podanymi osobami w Twoim regionie.

2. Konsultanci programu
Przez nich prowadzone są konsultacje. Można na nich przedyskutować swój pomysł na projekt, zasięgnąć porady dotyczącej prawidłowego wypełnienia wniosku o fundusze, zrealizowania już zaakceptowanego projektu bądź właściwego rozliczenia działań. Jeśli jesteś tym zainteresowany, skontaktuj się z konsultantem działającym w Twoim województwie, po kliknięciu na interesującym Cię regionie Polski zobaczysz jego adres.

Konsultanci na pracę związaną z naszym programem poświęcają dwie godziny w tygodniu, dlatego radzimy skontaktować się z nimi odpowiednio wcześniej, aby na pewno znaleźli dla Was czas.

Ponadto konsultanci organizują spotkania informacyjne -  prezentacje możliwości oferowanych przez program "Młodzież w działaniu". Sprawdź aktualne zaproszenia na spotkania lub skontaktuj się z konsultantem w Twoim regionie. Spotkania trwaja do 3 godzin.

Informacja pochodzi ze strony www.youth.org.pl

Fundacja FERSO jest ośrodkiem szkolącym programu oraz punktem konsultacyjnym w regionie łódzkim. Zapraszamy do konsultowania pomysłów i współpracy z nami!