Drukuj

W tej części chcemy pokazać Wam już zrealizowane projekty, które dofinansowane zostały m.in. przez program "Młodzież w działaniu". Są wśród nich szkolenia, wymiany młodzieżowe, inicjatywy i projekty Wolontariatu Europejskiego.

Pragniemy na naszej stronie promować dobre praktyki wypracowane przez organizacje z całej Polski dzięki realizacji projektów młodzieżowych. Zachęcamy Was do zaprezentowania realizowanych lub zakończonych przez Was projektów, np. Wolontariat Europejski (EVS), wymiany, szkolenia, projekty na rzecz partycypacji młodzieży w życiu publicznym - działania małe i duże, lokalne i międzynarodowe. Chcemy upowszechniać tego typu informacje, aby zachęcić do działania innych i pokazać im korzyści płynące z realizacji projektów przez młodzież i dla młodzieży, a także promować wymianę dobrych praktyk. Nie zapomnijcie, że jest to również element promocji działań Waszej organizacji lub grupy!

Informacje o Waszych organizacjach i projektach można  przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizacje i ich projekty
z regionu łódzkiego

(kliknij na mapkę, aby je poznać)

Organizacje i ich projekty
z całej Polski

(kliknij na mapkę, aby je poznać)

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Tagi: Młodzież w działaniu, Youth in action, youth, youth policy, Wolontariat Europejski, EVS