Drukuj

Masz trochę wolnego czasu, który chciałbyś dobrze spożytkować?

Marzysz o dokonywaniu wielkich rzeczy, ale nie masz pomysłu, od czego zacząć?

Pragniesz rozwijać swoje pasje robiąc przy okazji coś dobrego dla innych?

Brakuje Ci kontaktu z ludźmi, ale nie wiesz, gdzie go nawiązać?

Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że akcja „Wolontariat Kreuje Łódź” jest właśnie dla Ciebie! To program mający na celu przybliżenie różnorodnych form wolontariatu mieszkańcom Łodzi (niezależnie od ich wieku!), a także ułatwienie współpracy wolontariuszy z poszukującymi ich organizacjami.


Wszystkich zainteresowanych pracą woluntarystyczną oraz organizacje poszukujące wolontariuszy zapraszamy do odwiedzenia strony http://zmieniaj.org/wolontariat/ i rejestrowania się w bazie. Platforma umożliwia wolontariuszom precyzyjne skonstruowanie swojego profilu, a organizacjom pozwala jasno określić kogo i do jakiej pracy potrzebują. Jest źródłem wiedzy na temat wzajemnych  potrzeb i oczekiwań. Powstała po to, aby usprawnić i ułatwić współpracę między wolontariuszami a organizacjami.Zachęcamy do utworzenia swojego profilu. Zajmie to niewiele czasu, a może być początkiem ważnego i wartościowego doświadczenia.

 

 

 

 

 


Działanie odbywa się w ramach projektu "Wolontariat kreuje Łódź!" obejmującego promocję i organizację wolontariatu w mieście Łodzi oraz jest realizowane dzięki  dofinansowaniu przez Urząd Miasta Łodzi, program "Młodzież w działaniu" oraz za środków 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego"
Projekt odbywa się pod patronatem: Pani Prezydent Hanna Zdanowska, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Łódzkiego Kuratorium Oświaty.
więcej: www.zmieniaj.org/wolontariat/