Drukuj

Jeżeli masz ciekawy pomysł na to jak rozpropagować ideę wolontariatu w niekonwencjonalny sposób – pomożemy Ci zapewnić wszystkie niezbędne materiały, aby go zrealizować! Jeżeli nie masz pomysłu, a chcesz realizować się jako wolontariusz – czekamy na zgłoszenia! Przed nami jeszcze kilka akcji plenerowych, które możemy wspólnie zorganizować!

 

W ramach kolejnego wydarzenia zapraszamy również Seniorów zainteresowanych plastyką na warsztaty pacynkowe, które odbędą się w Pogotowiu Opiekuńczym nr 2 w Łodzi, przy ulicy Pawilońskiej 2/4 już 13 września 2012. Będzie to doskonała okazja na spędzenie czasu w twórczej atmosferze oraz umilenie dnia podopiecznym Pogotowia Opiekuńczego.

A po warsztatach ……. kolejne wydarzenia. Jeżeli chcecie zaangażować się w akcję, podczas której dzieci narysują swoje wyobrażenie wolontariatu, wolontariusza i jego obowiązków - śledźcie naszą stronę internetową (http://zmieniaj.org/wolontariat/) i kontaktujcie się z nami.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorką akcji w przestrzeni miejskiej, Marzeną Ignaczak: mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie 669 923 127.


Zapraszamy także do dołączania do bazy wolontariuszy i organizacji dostępnej pod adresem http://zmieniaj.org/wolontariat/. Umożliwia ona stworzenie precyzyjnego profilu wolontariusza oraz znalezienie rodzaju wolontariatu, który najbardziej Was interesuje.

 

 

 

Działanie odbywa się w ramach projektu "Wolontariat kreuje Łódź!" obejmującego promocję i organizację wolontariatu w mieście Łodzi oraz jest realizowane dzięki  dofinansowaniu przez Urząd Miasta Łodzi, program "Młodzież w działaniu" oraz za środków 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego"
Projekt odbywa się pod patronatem: Pani Prezydent Hanna Zdanowska, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Łódzkiego Kuratorium Oświaty.
więcej: www.zmieniaj.org/wolontariat/