Drukuj

Drodzy wolontariusze 50+,

poszukujemy 6 seniorek/seniorów, którzy lubią dzieci i zajęcia plastyczne i zechcą pomóc nam w przygotowaniu oraz przeprowadzeniu tego warsztatu.

W ten czwartek, 13 września 2012, po południu, w ramach akcji „Wolontariat Kreuje Łódź!”, przedstawicielka Fundacji FERSO będzie prowadzić warsztaty plastyczne w Pogotowiu Opiekuńczym nr 2 w Łodzi. Dzieciom w wieku od 6 do 12 lat pokażemy jak robi się skarpetkowe pacynki, czyli szmaciane lalki.

W związku z tym, poszukujemy 6 seniorek/seniorów, którzy lubią dzieci i zajęcia plastyczne i zechcą pomóc nam w przygotowaniu oraz przeprowadzeniu tego warsztatu.

Zapewniamy wszystkie materiały, rozwój Waszych umiejętności plastycznych i pedagogicznych, a także wgląd w przyszłe akcje Fundacji.

Spotykamy się o godzinie 16:00 w biurze Fundacji mieszczącym się przy Piotrkowskiej 85 i po krótkim wprowadzeniu udajemy się na właściwe miejsce warsztatu, do Pogotowia Opiekuńczego nr 2, na ulicę Pawilońską 2/4 w Łodzi.

Osoby chętne proszę o mail albo sms (jutro jestem poza Łodzią i szanse, że odbiorę telefon są jeszcze mniejsze niż zwykle).

Bardzo liczę na Wasze zaangażowanie!

 

Pozdrawiam serdecznie,

Aleksandra Bukowczyk

(mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 505 450 526)

 

Ps. To nie jest to „zwykłe”, okryte złą sławą pogotowie opiekuńcze, a placówka tylko dla małych dzieci.


 


Działanie odbywa się w ramach projektu "Wolontariat kreuje Łódź!" obejmującego promocję i organizację wolontariatu w mieście Łodzi oraz jest realizowane dzięki  dofinansowaniu przez Urząd Miasta Łodzi, program "Młodzież w działaniu" oraz za środków 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego"
Projekt odbywa się pod patronatem: Pani Prezydent Hanna Zdanowska, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Łódzkiego Kuratorium Oświaty.
Więcej: www.zmieniaj.org/wolontariat/