Drukuj

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich chcących zagłębić się w tematykę projektowania ubioru na spotkanie z naszą wolontariuszką, Klaudią Małolepszą, absolwentką Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.


Na teoretyczno – warsztatowym spotkaniu Klaudia opowie nam o czym należy pamiętać decydując się na zawód projektanta, poradzi gdzie szukać inspiracji i jak zebrać natłok myśli pracując nad powstającym projektem oraz krótko opowie dlaczego w tak niekonwencjonalny sposób decydowała się promować wolontariat.

 

Podsumowaniem części teoretycznej będą zaostrzające apetyt zajęcia warsztatowe umożliwiające wszystkim (również osobom początkującym) rozsmakowanie się w sztuce projektowania.

Wszyscy uczestniczący w zajęciach będą mogli dowiedzieć się więcej o innych działaniach w ramach projektu „Wolontariat kreuje Łódź!” oraz uzyskać informację o tym jak zostać wolontariuszem, a przede wszystkim przekonać się na własne oczy, że wolontariat to, między innymi, realizacja swoich marzeń i pomysłów!

Spotkanie odbędzie się już 20 września (czwartek) w godzinach 16:00 – 19:00 w siedzibie Fundacji FERSO, przy ulicy Piotrkowskiej 85.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia mailowe lub telefoniczne do Marzeny Ignaczak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 669 923 127.

Jeżeli sami macie pomysł jak w oryginalny sposób rozpropagować
ideę wolontariatu – możemy pomóc Wam go zrealizować! Kontaktujcie się z nami.


Zapraszamy też do zapisywania się do bazy wolontariuszy: http://zmieniaj.org/wolontariat.html.

 

 

Działanie odbywa się w ramach projektu "Wolontariat kreuje Łódź!" obejmującego promocję i organizację wolontariatu w mieście Łodzi oraz jest realizowane dzięki  dofinansowaniu przez Urząd Miasta Łodzi, program "Młodzież w działaniu" oraz za środków 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego"
Projekt odbywa się pod patronatem: Pani Prezydent Hanna Zdanowska, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Łódzkiego Kuratorium Oświaty.
więcej: www.zmieniaj.org/wolontariat/