Drukuj

Drodzy wolontariusze i wolontariuszki!

Chcielibyśmy zaprosić Was do kolejnej akcji w ramach projektu „Wolontariat kreuje Łódź!”. Tym razem chcemy promować wolontariat wśród najmłodszych.

Poszukujemy chętnych do wzięcia udziału w zabawie z dziećmi, które używając swojej nieskrępowanej wyobraźni i potrzeby ekspresji namalują nam czym ich zdaniem jest wolontariat. A jako, że cała akcja odbędzie się w szkole – oczywiście posłuży im do tego kreda:)

Oprócz obserwacji twórczej pracy będziemy mieli także możliwość porozmawiania z uczniami. Nie spodziewajmy się jednak konwencjonalnych wypowiedzi na temat wolontariatu – z pewnością dowiemy się czegoś nowego.


Boicie się, że nie macie talentu plastycznego? Nie martwcie się, nie o to chodzi. Celem jest aktywne działanie i dobra zabawa związana ze świadomością, że urozmaiciliśmy zajęcia szkolne uczniom!

Wydarzenie odbędzie się już 21 września (piątek) w Szkole Podstawowej numer 33, znajdującej się przy ulicy Lermontowa 7 w Łodzi. Działać będziemy między 9:30 a 12:30.


Zapewniamy wszystkie materiały warsztatowe. Każdy z Was otrzyma również Dyplom uczestnictwa w akcji. Zachęcająco niech podziała również to, że w organizację akcji będzie zaangażowana jedena z naszych wolontariuszek europejskich!


Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z koordynatorką akcji w przestrzeni miejskiej, Marzeną Ignaczak: mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie 669 923 127. Wtedy również otrzymacie pozostałe szczegóły dotyczące tego wydarzenia.


Jeżeli sami macie pomysł jak w niekonwencjonalny sposób rozpropagować ideę wolontariatu – możemy pomóc Wam go zrealizować! Kontaktujcie się z nami.

Oczywiście zapraszamy do zapisywania się do bazy wolontariuszy: http://zmieniaj.org/wolontariat.html

 

 

 

 

 

Działanie odbywa się w ramach projektu "Wolontariat kreuje Łódź!" obejmującego promocję i organizację wolontariatu w mieście Łodzi oraz jest realizowane dzięki  dofinansowaniu przez Urząd Miasta Łodzi, program "Młodzież w działaniu" oraz za środków 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego"
Projekt odbywa się pod patronatem: Pani Prezydent Hanna Zdanowska, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Łódzkiego Kuratorium Oświaty.
więcej: www.zmieniaj.org/wolontariat/