Drukuj

Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO zaprasza na dwa warsztaty: „Młodzi kreują Łódź” oraz „Promuj Łódź kreatywnie” w ramach projektu "Nie peniaj,zmieniaj!".

 

Jesteś muzykiem, filmowcem, artystą? Masz nietypowy pomysł na promocję kultury w Łodzi? Chcesz zmienić strategię miasta wobec młodych twórców oraz mieć realny wpływ na decyzję UMŁ w ich sprawie? Przyjdź 2 października (wtorek), o godz. 14:00 na warsztaty„Młodzi twórcy kreują Łódź”.

Jeżeli natomiast masz  wewnętrzną potrzebę zmiany wizerunku Łodzi zarówno wśród jej mieszkańców, jak i przyjezdnych i pomysł jak pokazywać nasze miasto w sposób niekonwencjonalny i nieszablonowy  – zapraszamy 3 października (środa), o godz. 14:00 na warsztaty „Promuj Łódź kreatywnie”.

Podczas obu spotkań zastanowimy się, które z naszych pomysłów możemy zrealizować samodzielnie, a które należy zarekomendować UMŁ jako warte włączenia do polityki miasta. W ramach warsztatów poznamy też punkt widzenia władz miasta oraz porozmawiamy z przedstawicielami organizacji mających duże doświadczenie, zarówno w promocji młodych twórców jak i promocji Łodzi.

Spotkania odbędą się 2 oraz 3 października 2012 o godzinie 14:00, w siedzibie Fundacji, przy ulicy Piotrkowskiej 85. Zapisy i więcej informacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 505 450 526.


UWAGA: Osoby, które przyjdą na warsztaty będą miały pierwszeństwo przy zapisach na dwudniowe bezpłatne szkolenie na temat efektywnej komunikacji i partycypacji, które odbędzie się 13-14 i 27-28 października 2012.


Nie straćcie możliwości aktywnego działania i wzięcia udziału w polityce młodzieżowej prowadzonej przez Urząd naszego Miasta!

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Nie peniaj, zmieniaj!”, celem którego jest zwiększenie roli młodzieży w budowaniu strategii miasta Łodzi, w zakresie współpracy na rzecz rozwiązania problemów lokalnych i profesjonalizacji działań regionalnej polityki młodzieżowej. Projekt przeznaczony jest dla osób w wieku 16-30 lat.


Więcej informacji o projekcie znajdziecie na stronie: www.zmieniaj.org

 

 

 

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.