Drukuj

Wpływam, zmieniam, uczestniczę! Ostatnie szkolenia w ramach projektu "Nie peniaj, zmieniaj"


 

Chcesz wprowadzać zmiany w swoim otoczeniu, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Masz pomysł, który odmieni Twoje miasto, ale jeszcze nie udało Ci się go zrealizować?


Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO zaprasza na dwa bezpłatne szkolenia dotyczące demokracji uczestniczącej i partycypacji społecznej w praktyce w dniach 27-28 października lub 17-18 listopada, godz. 9:30-17:30.


W czasie szkolenia dowiecie się:


i sami wprowadzicie zmiany….

 

27-28 października – efektem szkolenia będą Wasze rekomendacje nt. wspierania młodych twórców w mieście

 

17-18 listopada – efektem szkolenia będą Wasze rekomendacje nt. alternatywnych sposobów promocji miasta Łodzi wśród łodzian, w kraju i za granicą

 

Wybierzcie jedno szkolenie, które najbardziej odpowiada Waszym obszarom zainteresowania. W szkoleniach mogą wziąć udział osoby pomiędzy 16 a 30 rokiem życia. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. Zapewniamy wszystkie materiały szkoleniowe oraz pełen catering. Zgłoszenia przyjmujemy odpowiednio do 25 października i 15 listopada 2012 lub do wyczerpania miejsc. Prosimy o zarejestrowanie się poprzez formularz zgłoszeniowy:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dF9zTGpiQ2EydGlUUmJJSi0yZ1cxcnc6MQ

 

Więcej informacji – koordynatorka lokalna projektu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Polecamy też naszą stronę internetową, na której znajdziecie informacje na temat

wszystkich działań w projekcie: www.zmieniaj.orgProjekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.