Drukuj

"Wolontariat Kreuje Łódź" to program mający na celu przybliżenie różnorodnych form wolontariatu mieszkańcom Łodzi (niezależnie od ich wieku!), a także ułatwienie współpracy wolontariuszy z poszukującymi ich organizacjami.

Uruchomiliśmy dla organizacji oferujących wolontariat oraz dla osób zainteresowanych podjęciem pracy woluntarystycznej bazę, która umożliwia wolontariuszom precyzyjne skonstruowanie swojego profilu, a organizacjom pozwala jasno określić kogo i do jakiej pracy potrzebują. Jest źródłem wiedzy na temat wzajemnych  potrzeb i oczekiwań. Baza powstała po to, aby usprawnić i ułatwić współpracę między wolontariuszami a organizacjami.

 


Dlatego zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na stronie:

www.zmieniaj.org/wolontariat/

oraz zamieszczania ogłoszeń o oferowanym wolontariacie.


Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 426302002 i współpracy! Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego www.ferso.org


Działanie odbywa się w ramach projektu "Wolontariat kreuje Łódź!" obejmującego promocję i organizację wolontariatu w mieście Łodzi oraz jest realizowane dzięki  dofinansowaniu przez Urząd Miasta Łodzi, program "Młodzież w działaniu" oraz za środków 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego". Projekt odbywa się pod patronatem: Pani Prezydent Hanna Zdanowska, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Łódzkiego Kuratorium Oświaty.