Drukuj

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest podróżować po całym świecie?

Czy przy minimalnych środkach chciałbyś maksymalnie zmienić otaczającą Cię rzeczywistość?

A może wiesz już, że wolontariat to fantastyczna przygoda, i po prostu chciałbyś zdobyć informacje na temat programów europejskich, które wesprą cię w rozszerzeniu swojej działalności ze skali lokalnej do międzynarodowej?

 

Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco oznacza to, że wydarzenie które będzie miało w Manufakturze 10 listopada (sobota) 2012 roku jest dla Ciebie! To właśnie tam od godziny 14.00 do godziny 18.00 będziesz mógł spotkać międzynarodowy zespół wolontariuszy, którzy podzielą się z Tobą swoimi refleksjami i doświadczeniami w tej dziedzinie. Opowiedzą o swoich krajach, swoich działaniach jakie podejmują na rzecz Łodzi. Wolontariat czasem bywa źle kojarzony, nie zawsze rozumiany, a może być super przygodą i doświadczeniem życiowym! I to właśnie Ci pokażemy.

 

Lubisz tworzyć? Leży Ci na sercu dobro zwierząt, a masz dosyć tymczasowych rozwiązań takich jak dorywcza praca w schronisku? Lubisz pomagać ludziom? Nic prostszego! Wszystko, co sobie zamierzysz, leży w zasięgu Twojej ręki, a my możemy Ci pomóc – udzielić informacji, pokazać odpowiednie ścieżki, pokierować do odpowiednich instytucji. Nigdzie nie znajdziesz takiej otwartości przepływu informacji! Nie zwlekaj, przyjdź i nas poznaj! Pomagaj innym i wymieniaj się doświadczeniami To, że jako wolontariusze działamy bez wynagrodzenia finansowego, nie oznacza, że nic z tego nie mamy!

 

 

Nie taki wolontariat straszny jak go malują, przyjdź jutro do Manufaktury,czekamy na Was naprzeciko sklepu Zara.