Drukuj

Centrum Wolontariatu

Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO w ramach projektu Wolontariat kreuje Łódź serdecznie zaprasza Państwa na szkolenie

„Różnorodności wolontariatu”


Jak wspierać i dbać o potrzeby swoich wolontariuszy?

Chcesz efektywnie działać z wolontariuszami w różnym wieku?

Wolontariat akcyjny a długoterminowy – jak to ugryźć?


Szkolenie skierowane jest do osób działających w instytucjach – organizacjach pozarządowych, które współpracują, bądź też chcą rozpocząć współpracę z wolontariuszami; bibliotekach, muzeach, instytucjach oświatowych.


Na szkoleniu uczestnicy poznają:


Termin szkolenia: 26 listopada 2012r. od godz. 16.30-19.30

Miejsce: Łódź (siedziba Fundacji Ferso ul. Piotrkowska 85, I piętro)

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszt wyżywienia i materiałów szkoleniowych, w tym pakietu promocyjno-informacyjnego. Podstawą uczestnictwa w szkoleniu jest zgłoszenie do 23 listopada na adres mailowy koordynatorki cyklu szkoleń:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający uczestnictwo w szkoleniu.


 

Działanie odbywa się w ramach projektu "Wolontariat kreuje Łódź!" obejmującego promocję i organizację wolontariatu w mieście Łodzi oraz jest realizowane dzięki  dofinansowaniu przez Urząd Miasta Łodzi, program "Młodzież w działaniu" oraz za środków 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego". Projekt odbywa się pod patronatem: Pani Prezydent Hanna Zdanowska, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Łódzkiego Kuratorium Oświaty.