Drukuj

 

Centrum Wolontariatu


Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego FERSO w ramach projektu Wolontariat kreuje Łódź serdecznie zaprasza Państwa na szkolenie

"Budowanie motywacji i potencjału wolontariuszy"


Chcesz przestrzega
ć praw  i obowiązków wolontariuszy?

Chciałbyś, by wielu wolontariuszy angażowało się w działania twojej instytucji?

Chcesz mieć  zmotywowanych wolontariuszy?


Szkolenie skierowane jest do osób działających w instytucjach - organizacjach pozarządowych, które współpracują, bądź też chcą rozpocząć współpracę z wolontariuszami; bibliotekach, muzeach, instytucjach oświatowych.Na szkoleniu uczestnicy poznają:
Termin szkolenia: 23 listopada 2012r. od godz. 16.30-19.30

Miejsce: Łódź (siedziba Fundacji Ferso ul. Piotrkowska 85, I piętro)

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszt wyżywienia i materiałów szkoleniowych, w tym pakietu promocyjno-informacyjnego.

Podstawą uczestnictwa w szkoleniu jest zgłoszenie do 20 listopada na adres mailowy koordynatorki cyklu szkoleń: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający uczestnictwo w szkoleniu.

Działanie odbywa się w ramach projektu "Wolontariat kreuje Łódź!" obejmującego promocję i organizację wolontariatu w mieście Łodzi oraz jest realizowane dzięki  dofinansowaniu przez Urząd Miasta Łodzi, program "Młodzież w działaniu" oraz za środków 1% Fundacji Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego". Projekt odbywa się pod patronatem: Pani Prezydent Hanna Zdanowska, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Łódzkiego Kuratorium Oświaty.