Drukuj

Fundacja FERSO chciałaby serdecznie zaprosić Państwa na seans filmowy zorganizowany przez Wolontariuszy Seniorów, którzy odwiedzą Łódź w ramach projektu „Taste the culture!”. Już w poniedziałek, 22 kwietnia 2013 roku Seniorzy z Niemiec zorganizują wieczór filmowy podczas którego zaprezentują wybrany przez siebie film. Po seansie, przy przygotowanym poczęstunku, będą mieli Państwo czas na dyskusje.

Zarówno dotyczące treści filmu jak i na każdy inny temat, który będą chcieli Państwo poruszyć.

Film wyświetlony zostanie z polskimi napisami. Wolontariusze – tłumacze, będą pomocni tym z Państwa, którzy obawiają się bariery językowej.

Wszystkich chętnych zapraszamy 22 kwietnia 2013 o godzinie 17:30 do siedziby Fundacji FERSO, przy ulicy Piotrkowskiej 85.


W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Bukowczyk. Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 426327977.


Spotkanie odbywa się w ramach projektu wolontariatu seniorów „Taste the culture!”, programu „Grundtvig” finansowanego z budżetu Unii Europejskiej.