Drukuj

Szukasz możliwości podszkolenia języka niemieckiego? Chcesz się sprawdzić w kontakcie z „żywym” językiem? Mamy coś dla Ciebie!

 

Na początku maja 2014 roku, w ramach projektu Wolontariatu Seniorów „Taste the culture!” Fundacja FERSO będzie gościć 3 wolontariuszy Seniorów z Niemiec. Ich pobyt w Łodzi będzie trwał 3 tygodnie (5 – 26.05.2014)


Twoją rolą będzie wsparcie wolontariuszy z Niemiec w tłumaczeniu oraz poruszaniu się po naszym mieście.

 

 

Od osób zainteresowanych oczekujemy:

 

 

Co oferujemy:

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a, prześlij do dnia 6.04.2014 r. krótkie uzasadnienie – dlaczego chcesz zostać wolontariuszem oraz dlaczego będziesz w tym dobry/-a oraz równie niedługie CV.

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę.


W razie pytań oraz chęci zaaplikowania prosimy o kontakt z Alicją Zachert: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub pod numerem telefonu: 730 669 602.

 

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną