Drukuj

Fundacja FERSO zaprasza na seans filmowy zorganizowany przez studentów z Mołdawii, Ukrainy i Białorusi, którzy odwiedzają Łódź w ramach projektu STUDY TOURS TO POLAND. Już we wtorek, 14 października 2014 studenci zorganizują wieczór filmowy, podczas którego zaprezentują wybrany przez siebie film.

 

Po seansie, przy przygotowanym poczęstunku, będą mieli Państwo czas na dyskusje. Zarówno dotyczące treści filmu jak i na każdy inny temat, który będą chcieli Państwo poruszyć. Film wyświetlony zostanie z polskimi napisami. Wolontariusze – tłumacze, będą pomocni tym z Państwa, którzy obawiają się bariery językowej.


Wszystkich chętnych zapraszamy 14 października 2014 o godzinie 19:00 do siedziby Fundacji FERSO, przy ulicy 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73, II piętro.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Bukowczyk-Stranz. Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon: 426327977.

Do zobaczenia!

Projekt sfinansowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „RITA/STP - Wizyty Studyjne w Polsce 2013-2014, realizowanego przez Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu i Fundację Borussia.